Plebiscyt

Bartosz Kasprzyk
Bartosz Kasprzyk

Dyscyplina sportowa: Ultimate

Klub: Klub Spirit on Lemon - Sosnowiec

Szczegóły
Paulina Bryda
Paulina Bryda

Dyscyplina sportowa: Lekka Atletyka

Klub: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SKAUT” BĘDZIN, TS AKS CHORZÓW

Szczegóły
Łukasz Strzelecki
Łukasz Strzelecki

Dyscyplina sportowa: football amerykański

Klub: Klub Futbolu Amerykańskiego Zagłębie Steelers Interpromex

Szczegóły
Paulina Majda
Paulina Majda

Dyscyplina sportowa: koszykówka

Klub: KLUB SPORTOWY JAS-FBG SOSNOWIEC

Szczegóły
Angelika Wątor
Angelika Wątor

Dyscyplina sportowa: szermierka - szabla

Klub: TMS Sosnowiec

Szczegóły
Rafał Muskała
Rafał Muskała

Dyscyplina sportowa: hokej stołowy

Klub: Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne – Klub Hokeja Stołowego Moby Dick

Szczegóły
Marcin Bijak
Marcin Bijak

Dyscyplina sportowa: kolarstwo

Klub: Kolarska Grupa Zagłębie Sosnowiec

Szczegóły
Błażej Błoch
Błażej Błoch

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: Klub Sportowy GÓRNIK Sosnowiec

Szczegóły
Martyna Mazurczyk
Martyna Mazurczyk

Dyscyplina sportowa: hokej stołowy

Klub: Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne – Klub Hokeja Stołowego Moby Dick

Szczegóły
Przemysław Reclik
Przemysław Reclik

Dyscyplina sportowa: hokej stołowy

Klub: Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne – Klub Hokeja Stołowego Moby Dick

Szczegóły
Karolina Churas
Karolina Churas

Dyscyplina sportowa: hokej

Klub: UKS Zagłębie Sosnowiec

Szczegóły
Bartek Macutkiewicz
Bartek Macutkiewicz

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa

Klub: Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne – Koło Sportowe Niwka

Szczegóły
Marcin Szumilas
Marcin Szumilas

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa

Klub: Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne – Koło Sportowe Niwka

Szczegóły
Artur Pióro
Artur Pióro

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: Kluby „Dorado” Sosnowiec, AZS AWF Katowice

Szczegóły
Michał Poprawa
Michał Poprawa

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: AZS AWF Katowice

Szczegóły
Marta Puda
Marta Puda

Dyscyplina sportowa: szermierka - szabla

Klub: Klub TMS ZAGŁĘBIE Sosnowiec

Szczegóły
Zuzanna Wilk
Zuzanna Wilk

Dyscyplina sportowa: tenis

Klub: Górnik Bytom

Szczegóły
Marcin Siwy
Marcin Siwy

Dyscyplina sportowa: piłka nożna

Klub: Klub Sportowy Silesia Miechowice

Szczegóły
Aleksandra Wojciechowska
Aleksandra Wojciechowska

Dyscyplina sportowa: tenis stołowy

Klub: Klub Tenisa Stołowego Mysłowice

Szczegóły
Paulina Kania
Paulina Kania

Dyscyplina sportowa: tenis

Klub: Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe

Szczegóły
Roksana Kawka
Roksana Kawka

Dyscyplina sportowa: lekkoatletyka - rzut młotem, pchnięcie kulą

Klub: MOS CSIR DĄBOWA GÓRNICZA

Szczegóły
Mateusz Wróbel
Mateusz Wróbel

Dyscyplina sportowa: taniec towarzyski

Klub: Klub Taneczny MARENGO Dąbrowa Górnicza.

Szczegóły
Krzysztof Brzozowski
Krzysztof Brzozowski

Dyscyplina sportowa: lekkoatleta - kulomiot.

Klub: Klub Sportowy Płomień Sosnowiec

Szczegóły
Hubert Tylec
Hubert Tylec

Dyscyplina sportowa: piłka nożna

Klub: Klub Sportowy ZAGŁĘBIE S.A Sosnowiec

Szczegóły
Jakub Maj
Jakub Maj

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: Klub Sportowy

Szczegóły
Michał  Mentel
Michał Mentel

Dyscyplina sportowa: piłka ręczna - bramkarz

Klub: SPR „Zagłębie” Sosnowiec

Szczegóły
Bartosz Katolik
Bartosz Katolik

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: CSiR MOS Dąbrowa Górnicza

Szczegóły
Dorian Wawrzusiak
Dorian Wawrzusiak

Dyscyplina sportowa: judo

Klub: KLUB SPORTOWY CZARNI BYTOM

Szczegóły
Aleksandra Gładki
Aleksandra Gładki

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa

Klub: Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Szczegóły
Mariusz  Kosowski
Mariusz Kosowski

Dyscyplina sportowa: Triathlon

Klub: Klub TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza

Szczegóły
Maciej Krzepkowski
Maciej Krzepkowski

Dyscyplina sportowa: piłka ręczna

Klub: Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Zagłębie” Sosnowiec

Szczegóły
Kamil Jaworek
Kamil Jaworek

Dyscyplina sportowa: boks

Klub: Dąbrowski Klub Bokserski

Szczegóły
Nicola Żychowicz
Nicola Żychowicz

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa

Klub: Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Szczegóły
Kamila Stachewicz
Kamila Stachewicz

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa

Klub: Miejski Czeladzki Klub Sportowy

Szczegóły
Patryk Rajfura
Patryk Rajfura

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa

Klub: MKS MOS INTERPROMEX Będzin

Szczegóły
Daria Rokita
Daria Rokita

Dyscyplina sportowa: piłka siatkowa - libero

Klub: MKS Dabrowa Górnicza

Szczegóły
Zuzanna Olszewska
Zuzanna Olszewska

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: Klub CSIR MOS Dąbrowa Górnicza

Szczegóły
Sandra Zaniewska
Sandra Zaniewska

Dyscyplina sportowa: tenis

Klub: Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe

Szczegóły
Karol Krawczyński
Karol Krawczyński

Dyscyplina sportowa: tenis

Klub: Górnik Bytom

Szczegóły
Piotr Kantor
Piotr Kantor

Dyscyplina sportowa: piłka plażowa

Klub: Miejski Klub Siatkarski w Dąbrowie Górniczej

Szczegóły
Magdalena Giec
Magdalena Giec

Dyscyplina sportowa: Ju Jitsu

Klub: Klub Sportowy BUDOWLANI Sosnowiec

Szczegóły
Damian Słociński
Damian Słociński

Dyscyplina sportowa: tenis stołowy

Klub: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu

Szczegóły
Michalina Bohdanowicz
Michalina Bohdanowicz

Dyscyplina sportowa: pływanie

Klub: Klub sportowy MOS CSiR Dąbrowa Górnicza

Szczegóły
19
21
20
22